تقویم روز
آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
اتوماسیون اداری

صفحه ایمیل کاربران

اوقات شرعی

بسمه تعالی

تحولات شگرف و سریع فکری، فرهنگی و علمی جوامع بشری بویژه در دهه‌های اخیر که به واسطه پیشرفت فن‌آوری و گسترش ارتباطات بوجود آمده همه عرصه‌های اقتصادی اجتماعی، فرهنگی زندگی بشری را تحت تاثیر امواج خود قرار داده است. با عنایت به نیازها و چالش‌های جدید و روزمره‌ی جامعه در حوزه گسترده و وسیع تولید و مصرف گندم، آرد و نان این مرکز در حوزه‌های تخصصی و ایضاً اجتماعی و عام با مسائل و موضوعاتی مواجه می‌شود که لازم است گروه‌های تخصصی تحقیقاتی آزمایشگاهی با مسائل مزبور مواجه شده و مجموعه‌های کارشناسی با برداشت صحیح از پرسش‌ها، مسائل و مشکلات با بهره‌گیری از علوم روز و فن‌آوری‌های نوین پاسخ‌های علمی مستند و مستدلی را ارائه نمایند.

مرکز پژوهش‌های غلات و زیر شاخه‌های تخصصی و کارشناسی آن همچون سایر رشته‌های علمی و صنعتی از این تغییر و تحولات گسترده برکنار نبوده و لذا همواره کوشیده است با بهره‌گیری از منابع علمی جدید و تکنولوژی نوین به انجام وظایف محوله و جاری خویش اهتمام ورزد.

مرکز پژوهش‌های غلات وابسته به شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران بوده که به عنوان مرجعی کارشناسی و پل ارتباطی بین علوم صنایع غذایی و مراکز تولید و بهره‌برداری تولید آرد و فرآوری غلات و مهمترین مجموعه کارشناسی مرتبط با حوزه خرید و ذخیره‌سازی گندم و حفظ گندم از آفات و تولید و نگهداری آرد و کنترل کیفی در راستای تامین امنیت غذایی و کمک به ارتقاء و استقرار کیفیت در رعایت سه اصل صحت، دقت و سرعت بر مبنای اصول علمی و قانونی به مراجع مختلف ارائه می‌نماید.

مرکز پژوهش‌های غلات به پشتوانه‌ی حمایت‌های بی‌دریع مقامات عالی شرکت متبوع و کارشناسان با تجربه و متخصص خود و در اختیار داشتن فن‌آوری‌های نوین، ویژگی‌های گندم، آرد و نان را بررسی و پایش می‌نماید. سرلوحه اهداف راهبردی این مرکز پیاده‌سازی استانداردهای زنجیره تامین نان و ارتقاء کیفیت نان تولیدی در سطح ملی می‌باشد.

 

رئیس مرکز پژوهش‌های غلات

 

 

دکتر حیدرعلی نصـر : سرپرست مرکز پژوهش‌های غلات

دکتر سـام قلی‌زاده : معاون مرکز پژوهش‌های غلات

پیام نوروزی مقام معظم رهبری

سال حمایت از کالای ایرانی

دستورالعمل‌ها

نظام‌نامه ارزیابی و کنترل کیفیت

دستورالعمل خرید گندم کیفی 97

دستورالعمل دانه‌های روغنی 97

امور آسیب دیدگی و کسری کالا

دستورالعمل واردات-نگهداری کالا